Sala edukacyjna

Korzystanie z pomieszczeń Sali Edukacyjnej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdniku znajdującej się przy al. Lotników Polskich 2 w Świdniku, adresowane jest w pierwszej kolejności dla dzieci uczęszczających do przedszkoli i uczniów szkół podstawowych. Zajęcia będą się odbywały wyłącznie po rezerwacji terminu wizyty w Sali Edukacyjnej za pomocą „Kalendarza Rezerwacji” znajdującego się w dolnej części tej strony www przez opiekuna grupy (nauczyciela, wychowawcę, rodzica). Proszę o wybranie dostępnej daty:

(zielone okienko) – dostępne dwa przedziały godzinowe;

(ciemno żółte okienko) – dostępny jeden z dwóch przedziałów godzinowych;

(czerwone okienko) – zarezerwowany cały dzień;

– (okienko białe) – niedostępne;

oraz uzupełnienie dokładnych danych grupy zgodnie z opisem pól formularza. Niekompletne zgłoszenia będą odrzucane.

Warunkiem niezbędnym odbycia wizyty w Sali Edukacyjnej jest przesłanie Karty zgłoszenia (załącznik nr 1) wraz z (fakultatywnie) Listą uczestników (załącznik nr 2), które można przekazać w następujący sposób:

– drogą elektroniczną w formacie PDF najpóźniej 3 dni przed planowanym terminem wizyty na adres e-mail Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdniku: sekretariat@straz.swidnik.pl, temat wiadomości: „Zajęcia w Sali edukacyjnej”,

– lub faksem na numer: 81 745 55 82, najpóźniej 3 dni przed planowanym terminem wizyty.

W przypadku braku dokumentacji wizyta w Sali Edukacyjnej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdniku będzie odwołana o czym zostaną Państwo poinformowani e-mailowo a zarezerwowany termin zostanie odblokowany. Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Sali edukacyjnej oraz Karcie zgłoszenia.

Funkcjonariusz KP PSP w Świdniku po zapoznaniu się ze zgłoszeniem odeśle informację zwrotną o potwierdzeniu bądź odrzuceniu rezerwacji. Dla najmłodszych mamy przygotowane mundurki strażackie.

W związku z wieloma pytaniami, uprzejmie informujemy, że zajęcia
w Sali Edukacyjnej są bezpłatne.

W przypadku dodatkowych pytań bądź rezygnacji z zajęć proszę o kontakt drogą e-mail:
z-ca_jrg@straz.swidnik.pl lub pod nr. tel. (81) 745 55 84.

 


Regulamin Sali edukacyjnej
Karta Zgłoszenia
Lista uczestników


Wirtualny spacer po sali edukacyjnej  

 

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
-
Dostępny
17
-
Zarezerwowany
17
-
Oczekuje na potwierdzenie
17
-
Niedostępny

Skip to content